Початок навчального року на ІТФ

Як зазначив декан Інженерно-технологічного вакультету  Довжик Михайло Якович під час посвяти першокурсників вже 43-го набору до нашої молодіжної факультетської сім”ї, нинішній високосний 2020 рік приніс багато турбот та викликів нашій державі і університету. Але прагнення рухатись вперед і творити нове в нашому колективі бере гору.

На урочисту лінійку біля символу ІТФ-заслуженого трактора зібралася юнь, що вперше переступила поріг нашого вишу. Із захватом та завзяттям молоді студенти включилися у святкове дійство.

Напутні слова декана факультета та студентського лідера окреслили  торжество події; патріотичні вокально-хореографічні номери та пісенні твори присвячені специфіці інженерної праці зачарували серця майбутніх механіків сільськогосподарського виробництва.

Назавжди запам”ятають молоді хлопці перші кроки до студентського життя виконані під проводом турботливих наставників-кураторів груп, якими в в цьому році стали дбайливі жінки, кращі викладачі факультету.

В щасливу путь до знань наше юне поповнення!