Інженерно-технологічний факультет  тісно співпрацює з Чеською агенцією якості освіти та Чеським університетом природничих наук м. Прага протягом більше 5 років. Тривала співпраця та підтримка партнерів говорить про довіру з боку міжнародної спільноти до Сумського НАУ в цілому.

Активна робота к.е.н., доцента Тетяни Хворост, як координатора проекту «Платформа AgriSciences для посилення науки у вищих навчальних закладах України» від Сумського НАУ, дала можливість представити результати наукової роботи та бачення розвитку освіти нашим молодим викладачам , що було оцінено міжнародними експертами і, на підставі перспективних ідей і підготовки якісних заявок, отримані міні гранти на розвиток особистості і розширення міжнародної співпраці.

Дякую  Тетяні Хворост за активну позицію та кваліфіковану реалізацію проекту.

Декан ІТФ, к.т.н., доцент Довжик М.Я.