Підписання угоди між інженерно-технологічним факультетом та чеським університетом про подвійний диплом

Від імені інженерно-технологічного факультету (СНАУ) декан Зубко В. М. підписав угоду про подвійний диплом з факультетом (ЦЗУ). Співпраця розпочалася у 2015 році в рамках проектів, що фінансуються Чеською агенцією розвитку та проекту, ініційованого Dr. Jana_Mazancova (CZU) та Dr. Оксаною Заморою (SNAU). Потім він розвивався протягом багатьох років за допомогою кількох інших проектів, і тут я хотів би подякувати Jiri Masek, David Herak, Hynek Roubík, Jan Beseda, Frantisek Kumhála, Adam Kešner, Jitka Kumhálová, Tatiana Khvorost, Monika Navratilova.

Ми сповнені рішучості досягти успіху, який зараз так потрібен нашій країні, щоб протистояти російській агресії та відновитися після нашої перемоги!