Ознайомча онлайн зустріч зі студентами 1 та 1 с. т. курсів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

16.09.2022 р. на інженерно-технологічному факультеті було проведено ознайомчу онлайн зустріч зі студентами 1 та 1 с. т. курсів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
Студенти познайомились з деканом, заступниками декана, своїми кураторами та іншими науково-педагогічними працівниками. Але в першу чергу кожен студент познайомився зі своїми одногрупниками. Результатом такого знайомства стало обрання кожною групою старости, з яким, вони зможуть ефективно навчатись протягом тривалого часу.
Хочеться побажати нашим студентам провести студентські роки з користю, стати професіоналами та лідерами в енергетичній галузі України. Знайте, інженер-енергетик це лідер у всьому.