Онлайн зустріч інженерно-технологічного факультету з батьками та майбутніми абітурієнтами фахового Охтирського коледжу

03 листопада  2023 року в режимі онлайн відбулися батьківські збори у Охтирському фаховому коледжі Сумського НАУ, де були присутні не тільки майбутні абітурієнти,  а й їхні батьки.

Декан інженерно-технологічного факультету Владислав Зубко надав змістовну інформацію про матеріальну базу, спеціальності факультету та можливості отримання робітничих спеціальностей паралельно з навчанням в університетському кампусі. Також обговорені можливості, які відкриваються перед нашими студентами, перспективи працевлаштування, проходження виробничих практик та багато іншого.

Визначення майбутньої професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці.