В. о. завідувача кафедри проектування технічних систем Сумського національного аграрного університету канд. техн. наук, доц. Олександр Івченко прийняв участь в якості провідного викладача у проведенні курсів підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади державної служби категорії «Б» та «В» за програмою «Системи управління протидією хабарництву за стандартом ДСТУ ISO 37001:2018».

Відповідні курси вже стали традиційними заходами з підвищення кваліфікації державних служб та впровадженням результатів наукової діяльності Олександра Івченка з гармонізації міжнародних та регіональних стандартів в Україні.