Оголошено конкурс на мобільність до Чеської Республіки та наукові гранти в рамках спільного проекту СНАУ   

Оголошено конкурс на мобільність до Чеської Республіки та наукові гранти в рамках спільного проекту СНАУ

 

В рамках спільного проекту Чеського університету природничих наук м. Прага та Сумського НАУ під назвою «Платформа AgriSciences для посилення науки у вищих навчальних закладах України» оголошується конкурс на мобільності до міста Праги та отримання наукових грантів. Дедлайн подання заявок – 15 вересня 2020 року.

Заявки між собою не пов’язані.

  1. Конкурс на мобільність до Чеської Республіки

Мінімальна тривалість мобільності – 5 днів (+2 дні для подорожі), максимальна визначається учасником самостійно в рамках встановленого бюджету – кожен заявник отримає близько 770 євро (у вигляді одноразової суми) для покриття всіх витрат, пов’язаних з мобільністю (включаючи витрати на проїзд, добові, проживання тощо). Витрати учасник має право розрахувати на власний розсуд в рамках одноразової суми в 770 євро. Для подання заявки необхідно надіслати координатору проекту з української сторони для СНАУ – Хворост Тетяні на пошту khvorost.t83@gmail.com  наступні документи:

1) мотиваційний лист,

2) академічне резюме,

3) заповнений бланк (скачати тут 1_Call for mobility grants to Czech Republic ).

В темі листа обов’язково вказати: Заявка на конкурс мобільність (ЧУПН)

 

  1. Конкурс на наукові гранти рамках спільного проекту з ЧУПН м. Прага

Науковий грант видається одноразовою сумою в обсязі 1100 євро на виконання досліджень у 8 ключових галузях:

– сільськогосподарська техніка,

– екологічна економіка,

– екологічна інженерія,

– лісове господарство,

– соціально-економічні аспекти у сільському господарстві,

– ґендер та міграція в сільському господарстві,

– науки про рослини,

– аграрна політика.

Дослідники мають подати проектну заявку встановленого зразка (скачати тут 2_Call for grants for Multidisciplinary research teams(1)) з розрахунку на виконання проекту протягом 12 місяців та обов’язковою мінімум одною публікацією наукового доробку у виданнях, що індексуються у базах даних WoS/Scopus. Обов’язковою вимогою є залучення до дослідницької команди мінімум ще одного учасника, що представляє один з партнерів консорціуму (СумДУ, ХНАУ, ДДАЕУ, Чеський УПН). Команди мають бути мультидисциплінарними та включати вчених, що захистили дисертації не пізніше 15 років тому. Дедлайн подання заявок також 15 вересня 2020 року, результати будуть повідомлені грантоотримувачам після 20 вересня. Звітування за проектами очікується – 15 грудня 2020 року. Для подання заявки її необхідно надіслати координатору проекту для Хворост Тетяні на пошту khvorost.t83@gmail.com  та в копію поставити чеського представника – пана Марека Єлінека: marekjelinek@ftz.czu.cz.

В темі листа обов’язково вказати: Заявка на конкурс (ЧУПН)

 

Нагадаємо, що даний проект є спрямованим на зміцнення потенціалу та співпрацю молодих викладачів, дослідників та магістрів та докторантів у вибраних українських університетах шляхом створення платформи – AgriSciences (http://agrisci-ua.com) для обміну інформацією про аграрні науки, а також створення мультидисциплінарних наукових колективів. На додаток буде організована серія тренінгів (як від чеських, так і українських експертів) з метою покращення якості наукових результатів та публікацій, а також для розширення знань вибраних учасників. Нарешті, що важливо, проект підтримає обмін інформацією та збільшить науковий та дослідницький потенціал через організацію мобільності.

Більше: https://www.ftz.czu.cz/en/r-9423-projects-and-partnerships/r-10684-eastern-europe/r-12621-ukraine/brt-strengthening-scientific-capacities-and-cooperation-of-u.html

Нагадаємо, наразі реалізується ще один спільний проект під назвою «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України», розрахований на 2019-2021 роки. Основна мета проекту – посилити нарощування потенціалу менеджменту, молодих академічних працівників, дослідників та магістрів у кількох українських університетах у галузі забезпечення якості, наукових досліджень, співпраці з практикою та залучення громад.

Більше: https://www.ftz.czu.cz/en/r-9423-projects-and-partnerships/r-10684-eastern-europe/r-12621-ukraine/meziuniverzitni-spoluprace-jako-nastroj-zvyseni-kvality-vybr.html