Обговерення освітніх програм ОС магістр та бакалавр “Транспортні технології (на автомобільному транспорті)”

Сьогодні 6. 04.2021 року на інженерно-технологічному факультеті відбулося обговерення освітніх програм ОС магістр та бакалавр “Транспортні технології (на автомобільному транспорті)”.

В онлайн-зустрічі взяли участь стейкхолдери, студенти та викладачі (члени робочої/проєктної групи).
Метою зустрічі було обговорення змін освітніх програм на 2021-2022 навчальний рік.
Студенти та викладачі детально обговорили  питання змін у навчальних планах, подальший освітній процес у дистанційній формі та питання академічної доброчесності.
Роботодавці, у той же час, зауважили на важливості практичної підготовки студентів під час проходження ними виробничих практик.
Тож сподіваємося, що такі зустрічі дадуть поштовх подальшому розвитку спеціальності 275 “Транспортні технології” на інженерному факультеті Сумського НАУ та змогу студентам якісно набувати необхідних компетентностей.