Найкращі світові практики для студентів інженерно-технологічного факультету Сумського НАУ.

Вперше в рамках проекту «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)», що був попередньо підтриманий академічним фондом DААD (Німеччина)
Сумський НАУ виборов 66 стипендій (200 € на місяць, 800 € на семестр) на он-лайн навчальний семестр в University of applied sciences Weihenstephan-Triesdorf для студентів всіх спеціальностей. З метою організації віртуального навчального семестру студенти українських університетів будуть офіційно зараховані до HSWT як студенти за обміном на період вересень-грудень 2022 р. та продовжуватимуть своє навчання в Україні.
Серед переліку дисциплін студенти можуть обирати від 10 (мінімум) до 30 (максимум) ECTS.
Мова навчання: англійська, українська.
Навчальні кредити, які будуть отримані кожним студентом, мають бути зараховані відповідними факультетами українських ЗВО.