НА СВЯТКОВІЙ НОВОРІЧНІЙ ВЧЕНІЙ РАДІ СНАУ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ 2021 РОКУ для ІТФ

Вчена рада Сумського національного аграрного університету зібралась на останнє засідання у цьому навчальному році. На початку зібрання ректор Сумського НАУ – Володимир Ладика привітав присутніх з  завершенням навчального року,прийдешніми новорічними святами, а також розповів про перемоги та здобутки університету у 2021 році, зокрема інженерно-технологічного факультету.

Окрім цього, ректор університету виконав почесну місію й вручив атестати, дипломи кандидатів та докторів наук науково-педагогічним працівникам ІТФ.

Диплом доктора технічних наук отримав завідувач кафедри тракторів, сільськогосподарсських машин та транспортних технологій д.т.н., доцент Зубко Владислав Миколайович.

Також у ході засідання вченої ради ректор відповідно до «Тимчасового порядку присудження ступеня доктора філософії», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 року № 167, на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 29 червня 2021 року № 735 та рішення вченої ради СНАУ від 31 серпня 2021 року, протокол №1, вручи дипломи доктора філософії здобувачам третього освітньо-наукового рівня, а саме  Сіренко Юлії Володимирівні за спеціальністю «Галузеве машинобудування», Саржанову Богдану Олександровичу, за спеціальністю «Галузеве машинобудування».

На святі відзнакою ректора «Людина року-2021» відмітили працівників, які досягли у 2021 році значниз результатів у своїй діяльності. Її отримали: Зубко Владислав Миколайович-доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій, Таценко Олександр Володимирович – старший викладач кафедри експлуатації техніки інженерно-технологічного факультету.

По завершенню засідання вченої ради присутніх привітали новорічними піснями та поздоровленнями.