Cтворення центрів навчання вискокваліфікованих робітників

З давніх часів в Україні відома така форма сільської взаємодопомоги як толока.

Її організовували для виконання робіт термінових, або тих, що мають великий обсяг, непідйомний для одного працівника. У сучасному житті толокою виконуються важливі суспільні проекти.

До великої роботи із створення Центру точного землеробства, необхідного для аграрної галузі цілого регіону України, керівництво СНАУ в особі ректора академіка Ладики В.І. залучає державні та власні ресурси. Але найбільший вклад роблять структури агробізнесу.

Ось і сьогодні 21 березня Інженерно- технологічний факультет приймав виконавчого, генерального директора компанії ІМК Алекса Ліссітсу. Компанія при реалізації довгострокових планів значну увагу приділяє підготовці кадрів і вважає за необхідне створення центрів навчання вискокваліфікованих робітників. І дуже зацікавлена в успішній реалізації піонерського проекту на базі Сумського національного аграрного університету.