РОЗШИРЕННЯ НАУКОВИХ ГОРИЗОНТІВ

РОЗШИРЕННЯ НАУКОВИХ ГОРИЗОНТІВ

Сьогодні, 11 жовтня, розпочалося навчання науковців з Китайської Народної Республіки, яки завітали до Сумського НАУ опановувати різні спеціальності на рівні магістра та доктора філософії (PhD). Так на інженерно-технологічному факультеті опановувати спеціальність «Галузеве машинобудування» на рівні доктора філософії буде випускник Хенаньського університету науки і технології (Henan University of Science and Technology) Чжан Чженчуань (Zhang Zhengchuan), який отримав в КНР ступінь магістра з інженерії, енергетичної електроніки та електроприводів (Masters of Engineering, Power Electronics and Power Drives).

Знайомство із спеціальністю почалося зі спілкування з науковим керівником, професором Тарельником В.Б., науковим координатором доцентом Коноплянченко Є.В., та відповідальним за роботу із іноземними студентами Колодненком В.М.  Майбутнього аспіранта ознайомили з науковими напрямами, якими займається наукова школа під керівництвом Тарельника В.Б., специфікою спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» та перспективами подальшої наукової співпраці.

Навчання почалося із вступного іспиту із спеціальності, який Чжан Чженчуань здавав у вигляді співбесіди із членами комісії та складанням фахових тестів. За результатами  випробувань його було рекомендовано до зарахування.

Майбутній аспірант мав нагоду ознайомитися зі специфікою навчання на інженерно-технологічному факультеті, під час спілкування із деканом ІТФ Довжиком М.Я.