МЕХАНІКИ ЗНОВУ СЕРЕД ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

На минулому тижні підвела підсумки роботи галузева конкурсна комісія ІІ етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Механічна інженерія», який відбувся на базі Сумського державного університету. Серед призерів конкурсу відзначилися студенти Інженерно-технологічного факультету. По секції «Koмп’ютерний інжиніринг у механіці (динаміка та міцність машин)»  посів призове ІІІ місце та отримав Диплом ІІІ ступеню студент 1 магістерського курсу Інженерно-технологічного факультету групи МЕХ1901-1м Бакулін Антон (Науковий керівник – д.т.н., професор Тарельник В.Б.). А по секції «Прикладне матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів»  посів призове ІІІ місце та отримав Диплом ІІІ ступеню студент 1 магістерського курсу Інженерно-технологічного факультету групи МЕХ1901-1м Мельник Іван (Науковий керівник – к.т.н., доцент Коноплянченко Є.В.). Обидві роботи мали потужну апробацію у вигляді наукової публікації у фаховому науково-виробничому та інформаційному журналі «Компресорне та енергетичне машинобудування» та апробації на міжнародній науковій конференції «Технології ХХІ століття» у вигляді тез доповідей. Крім того обидві роботи мали промислове впровадження на виробництві, підтверджене актом впровадження.

Також галузевою конкурсною комісією Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», який проходив на базі Луцького національного технічного університету були відзначені роботи студенів ІТФ Селегея Ігоря, Комаревцева Дмитра, Мартюшова Миколи, Гонтара Ігоря, Бея Дмитра, Радчука Сергія, та оголошена подяка від Ректора Луцького національного технічного університету Савчука П.П. «За висококваліфіковану та якісну підготовку здобувачів вищої освіти учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» їх керівникам – доцентам кафедри технічного сервісу Коноплянченку Є.В., Білоусу А.В. та старшому викладачу Думанчуку М.Ю.

Вітаємо наших переможців та їх керівників і бажаємо їм подальших творчих успіхів!