Кураторська година з молодшими бакалаврами

24 вересня на другій парі у аудиторії 226 м для групи молодших бакалаврів Мех мб 2101-1, Мех мб 2101-2 куратором доцентом кафедри охорони праці та фізики Василенко О.О. був організований психологічний тренінг за участі психологів виховного відділу СНАУ. Зі студентами було проведено тестування, спрямоване на вявлення проблем з акліматизацією у новому учбовому закладі. Крім того студентам була запропонована цікава гра спрямована на сближення товариських звязків між студентами групи. Зокрема студенти розробили свою власну стінгазету, де написали цікаві факти зі студентського життя групи та свої нові враження від навчання. Студенти з радість погодилися зберегти дану газету аж до кінця навчання. Думаємо, що через два роки враження від прочитаного будуть іще емоційніші. Даний захід згуртував хлопців та дівчат та подарував нові позитивні емоції.