Конкурс міні-грантів для аспірантів СНАУ на 2022 рік

Команда проекту рада оголосити конкурс міні-грантів для дослідницьких груп аспірантів/молодих дослідників у рамках проекту ПІДВИЩЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ АСПІРАНТІВ ДЛЯ ЯКІСНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ В УКРАЇНІ» (серпень-грудень 2022), що фінансується Міністерством закордонних справ Чеської Республіки. Молоді вчені (аспіранти) можуть подати заявку на отримання гранту на свою дослідницьку діяльність у мультидисциплінарних наукових колективах.

Гранти призначені для підтримки молодих дослідників у їх науковому розвитку, відтак комітет буде використовувати такі критерії оцінки поданих заявок:

Критерії оцінки проекту (заявки на гранти) встановлені як ті, що надають перевагу:

– Буде забезпечена принаймні співпраця двох університетів;

– Результати дослідження будуть оприлюднені у науковій публікації;

– Команда складається з аспірантів, але рекомендована наукова консультація старших колег.

Інструкції щодо конкурсу та шаблон проектної пропозиції (загалом до 5 сторінок) можна завантажити тут Application-2022. Будь ласка, використовуйте лише надану форму заявки. Мова проектних заявок та виконання проекту – англійська.

Максимальний розмір гранту для команди – 33 500 чеських крон. Повинен бути наданий детальний розрахунок та обґрунтування необхідних витрат і може включати витрати на гонорар дослідників, закупку необхідних дослідницьких матеріалів, проїзд, проживання та добові. Вкажіть ці пункти для кожної людини в команді та для кожного виду діяльності. Після реалізації проекту кожна стаття витрат повинна бути підтверджена оригінальною документацією, напр. квитанції, квитки, посадкові талони тощо.

Кінцевий термін подання заявки (проектних пропозицій) в електронній формі – 25.09.2022 до 23:59 (CET) – електронна версія на електронну адресу: khvorost.t83@gmail.com

Заявки, подані після встановленого терміну, або заявки, що не витримають усіх формальних вимог, не вважатимуться прийнятними для участі у конкурсі.

Результати відбору будуть оголошені 28.09.2022. Період реалізації грантового проекту: 29.09-29.11.2022. Звітування за виконання проекту – 30.11.2022.

Проєкт розвитку «ПІДВИЩЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ АСПІРАНТІВ ДЛЯ ЯКІСНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ В УКРАЇНІ» (серпень-грудень 2022) фінансується Міністерством закордонних справ Чеської Республіки. Проект започатковано Чеським університетом природничих наук у Празі (Чехія) та Сумським національним аграрним університетом у консорціумі з іншими 4 українськими університетами: Сумським державним університетом, Дніпровським державним аграрно-економічним університетом, Польським національним університетом та Чернігівською політехнікою. Національний університет ім. Керівник проекту з чеської сторони – Давид Херак, доктор, професор, факультет інженерії. Координатором проекту з української сторони для Сумського національного аграрного університету є к.е.н. наук, доцент Тетяна Хворост, Інженерно-технологічний факультет.