Конференція ГЕРВіКОН 2020

Науковий вересень!

8 вересня 2020 року в Конгрес центрі Сумського державного університету розпочала свою роботу ХVI Міжнародна науково-технічна конференція «Герметичність, вібронадійність та екологічна безпека насосного і компресорного обладнання» – «ГЕРВІКОН+НАСОСИ-2020», співорганізатором якої є Сумський національний аграрний університет, що гідно зайняв місце серед провідних європейських університетів, таких як Інститут ПіПрайм Університету м. Пуатьє (Франція), Технологічний університет м. Кельце, Сілезьський технологічний університет, Вроцлавський технологічний університет  (Польща).

В рамках Конференції проходе IV Міжнародний форум «Комп’ютерне моделювання, проектування, виготовлення та експлуатація насосного обладнання» – “НАСОСИ-2020”, який організований з ініціативи та за фінансової підтримки Керуючої компанії “Гідравлічні машини і системи” і провідного українського виробника насосного обладнання, що входить до цієї компанії, АТ “Сумський завод “Насосенергомаш”, а також насособудівних підприємств м. Суми. За традицією в рамках Конференції відбудеться XX Спеціалізований семінар «Проблеми безпечної експлуатації компресорного і насосного обладнання в хімічній промисловості» – “ЕККОН-20”, ініціатором проведення якого у місті Суми є фірма ТОВ “ТРІЗ” разом з низкою провідних підприємств хімічної промисловості. За результатами доповідей на семінарі підготовлена монографія «Проблеми безпечної експлуатації компресорного та насосного обладнання в сучасній промисловості» за редакцією. д.т.н., професора В. Б. Тарельника та  к.т.н., доцента Є.В.Коноплянченка, яка рекомендована до друку вченою радою Сумського національного аграрного університету.

До програмного комітету конференції від СНАУ входять д.т.н., професор Тарельник В.Б., к.т.н., доцент Довжик М.Я., к.т.н., доцент Коноплянченко Є.В., крім того професор Тарельник В.Б. є членом організаційного комітету, а к.т.н., доцент Марцинковський В.С. його співголовою.

Пандемія COVID-19 внесла своє корегування в формат проведення конференції, перевівши її у віртуальну площину. Спілкування  між учасниками відбувалося у віртуальній сесійній залі з он-лайн трансляцією доповідей на окремому YouTube каналі: https://youtu.be/eoep3HcETRw.

Інженерно-технологічним факультетом СНАУ на конференцію було подано 6 доповідей, за якими підготовлено повнотекстові статті, які стали результатом спільних досліджень науковців СНАУ, Технологічного університету м. Кельце (Польща), Харківського національного автомобільно-дорожного університету та Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.

Статті за тематикою Конференції після відбору і рецензування планується опублікувати в електронному журналі Journal of Physics: Conference Series (JPCS який включений до реферативних баз даних Scopus і Web of Science.