Колектив науково-методичної підкомісії спеціальності 208 «Агроінженерія» Науково-методичної ради МОН України глибоко сумує з приводу смерті декана інженерно-технологічного факультету Довжика Михайла Яковича, видатного вченого, освітянина та талановитого організатора в галузі технічної аграрної освіти. Він зробив значний внесок у поєднання передової науки, практик сучасного аграрного бізнесу та освіти європейського зразка. Його стараннями факультет став одним з кращих на теренах України. Все це принесло йому заслужене визнання за життя і буде слугувати доброю пам’яттю про нього у нащадків. Працівникам науково-методичної комісії Михайло Якович запам’ятається як видатний декан, талановитий організатор, щира і порядна людина.

Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким Михайла Яковича, керівництву та колективу Сумського національного аграрного університету, усім його колегам і друзям. Світла пам’ять про нього назавжди збережеться у наших серцях.

Вічна пам’ять!

Відео присвячене памяті М.Я. Довжика