Кафедра «Охорони праці та фізики» організована в 2017 році на базі кафедр фізики та охорони праці. На кафедрі працюють висококваліфіковані, досвідчені викладачі, які впроваджують сучасні технології  в навчально-виховний процес, сприяють якісній підготовці  майбутніх фахівців.

Методичні задачі кафедри:

Дисципліни, які викладаються на кафедрі:

На кафедрі функціонують:

Навчально-методичний кабінет охорони праці і навчальна лабораторія з фізики функціонують з метою підтримки навчальної та методичної роботи викладачів та студентів в процесі безперервного удосконалення фахової освіти.

За останні роки було оновлено тематичну стендову базу навчально-методичного кабінету кафедри, розроблені 11 стендів, що повністю відповідають наступним розділам дисципліни «Охорона праці»: «Організація навчання з питань охорони праці», «Система управління охороною праці», «Виробнича санітарія», «Електробезпека», «Пожежна безпека», «Засоби індивідуального захисту», «Перша допомога потерпілим від нещасних випадків».Навчальна лабораторія з фізики укомплектована необхідним лабораторним обладнання для проведення лабораторно-практичних занять з курсів „Фізика”, „Біофізика” та „Фізика з основами біофізики рослин”. Для якісного забезпечення навчального процесу за участі всіх викладачів кафедри та педагогічних працівників розроблено весь комплекс навчально-методичного забезпечення дисциплін, що викладаються на кафедрі.