Інженерно-технологічний факультет  розпочав новий навчальний рік!

Інженерно-технологічний факультет

розпочав новий навчальний рік!

Переддень нового навчального року видався для дружньої родини інженерно-технологічного факультету насиченим на події, відзнаки та емоції.

На святковому засіданні Вченої ради СНАУ були відзначені наші викладачі професор Тарельник В.Б. та доцент Соларьов О.О. Відзнаку ректора «Кращий студент СНАУ» отримав Поливаний Антон. Від імені всіх першокурсників факультету Гречаний Антон отримав залікову книжку з побажаннями плідного навчання від ректора СНАУ. У той же самий час представники деканату ІТФ та студентського самоврядування вітали першокурсників у стінах факультету та знайомили зі структурою факультету, особливостями навчального процесу, правилами внутрішнього розпорядку тощо.

А у другій половині дня на першокурсників чекала урочиста частина з вітальними словами від ректора СНАУ та офіційних гостей свята. З шаленими оваціями відбулося представлення всіх факультетів університету. Наші студенти прийняли активну участь у всіх запропонованих для них розвагах (фото-квест «Перший залік на кмітливість», розіграш безпрограшної лотереї, дискотека, фотосесія  «Я студент СНАУ») і вже почали свою переможну ходу у бурхливому вирі студентського життя, вигравши солодкі пригощання.

ІТФ радіє за своїх студентів та щиро вітає з початком навчального процесу всіх, хто до нього причетний!