Інструктаж студентів про правила поводження із виявленими підозрілими  вибухонебезпечними предметами

Інструктаж студентів про правила поводження із виявленими підозрілими  вибухонебезпечними предметами провели викладачі доценти кафедри охорони праці та фізики Хворост Т.В. та Василенко О.О. для групи МЕХ 1801, МЕХ 2101- 1 та 2101-2 м.б.

Інструктаж включав наступні питання:

1. Види вибухових пристроїв

Особливу увагу викладач звернула на те, що сьогодні терористичні акти здійснюються з використанням вибухових пристроїв, які замасковані під авторучки, мобільні телефони, гаманці, міні-магнітофони, дитячі іграшки, або розміщені у звичайних портфелях, сумках, банках, пакунках і залишені у багатолюдних місцях.

2. Основні характерні ознаки, що вказують на можливу належність підозрілого предмета до вибухового пристрою

Особливу увагу викладач звернула на те, які саме дії у разі виявлення любого вибухонебезпечного пристрою ЗАБОРОНЕНО.

3. Розглянуто дії при знаходженні вибухонебезпечного пристрою.

4. Обговорено, що робити у випадку, коли в будинку знайдено вибуховий пристрій і Вас евакують:

та якщо Ваш будинок (квартира) опинилися поблизу епіцентру вибуху.