Фахівці з транспортних технологій важливий кадровий потенціал для аграрного виробництва.
15 вересня 2020 року відбулася зустріч декана інженерно-технологічного факультету Михайла Довжика, гаранта освітньо-професійної програми «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» другого (магістерського) рівня вищої освіти Олександра Соларьова та заступника декана з питань якості освіти Олександра Таценка зі здобувачами ступеня вищої освіти «магістр» зі спеціальності 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)».
Здобувачів вищої освіти було ознайомлено з особливостями навчання в умовах карантину, освітнім процесом та формуванням вибіркового блоку навчальних дисциплін освітньо-професійної програми «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» другого (магістерського) рівня вищої освіти згідно сучасних вимог до освітнього процесу в Сумському національному аграрному університеті та рекомендацій роботодавців.