Фахівці, які потрібні державі!!!

Фахівці, які потрібні державі!!!

Сумський НАУ має плідну співпрацю з сучасним бізнесом. Ця співпраця має як науковий, так і навчальний характер. Ось і зараз до університету звернулась компанія Elvorti з технічним завданням обгрунтувати параметри енергетичного засобу для агрегатування нової технічної розробки компанії у залежності від технологічних показників при різних умовах використання.
Це є іміджевим питанням і знаковим завданням від бізнесу для інженерно-технологічного факультету університету. Адже лише фахівці з питань ефективності використання техніки мають необхідні знання і практичний досвід використання машинних агрегатів з високою якістю забезпечення агротехнічних вимог.
Це зайвий раз підтверджує те, що фахівці 208-Ї спеціальності зі знаннями технологічного функціонування агротехніки сьогодні витребувані сучасним виробництвом!
Слід зауважити, що відсутність спеціальності 208 на рівні Ph.D. значно стримує науковий розвиток агровиробництва у відповідності до сучасних змін у технологіях та умовах функціонування техніки.

Дякуємо компанії Elvorti за цікаві задачі. Ми розуміємо, що це спільна наукова і практична робота, направлена на розвиток агроінженерії!