Другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство»

23 квітня 2020 року на базі кафедри технології металів та матеріалознавства ім. О.М. Петриченка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету  відбулася підсумкова конференція другого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство».

Від Сумського національного аграрного університету в рейтингові списки студентів запрошених для участі у підсумковій науково-практичній конференції потрапила робота студента 1-го магістерського курсу Інженерно-технологічного факультету групи МЕХ 1901-2м Пилипіва Михайла на тему: «Дослідження властивостей покриттів, сформованих енергоефективними методами інженерії поверхонь робочих коліс роторних машин»  (науковий керівник – к.т.н., доцент Коноплянченко Є.В.).

На конкурс було подано 94 роботи із різних закладів вищої освіти України. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство» у 2019/2020 навчальному році було проведено за результатами першого етапу ІІ туру.  На підставі рецензування наукових робіт учасників галузева конкурсна комісія визначила переможців Конкурсу.

Робота від СНАУ на тему: «Дослідження властивостей покриттів, сформованих енергоефективними методами інженерії поверхонь робочих коліс роторних машин» зайняла призове ІІІ місце, а студент Михайло Пилипів був нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо переможця та його наукового керівника із заслуженою перемогою!

Бажаємо подальших творчих успіхів!