До уваги викладачів інженерно-технологічного факультету!     Найближчими днями на факультеті відбудеться ряд  попередніх захистів дисертаційних досліджень.

До уваги викладачів інженерно-технологічного факультету!

Найближчими днями на факультеті відбудеться ряд

попередніх захистів дисертаційних досліджень.

22.02.2021 р. (понеділок), 10-00, ауд. № 404м

Гапонова О.П. – докторська дисертація на тему „Керування властивостями поверхонь стальних деталей електроіскровим легуванням у спеціальних технологічних середовищах” за спеціальністю 05.02.01 – Матеріалознавство (науковий консультант д.т.н., професор Тарельник В.Б.).

Думанчук М.Ю. – кандидатська дисертація на тему „Підвищення ефективності виготовлення деталей пружних муфт” за спеціальністю 05.02.08 – Технологія машинобудування (науковий керівник д.т.н., професор Тарельник В.Б.).

23.02.2021 р. (вівторок), 12-00, ауд. № 404м

Саржанов Б.О. – кандидатська дисертація на тему „Розробка екологічно безпечних методів ремонту шнеків машин технологічного циклу утилізації гною” за спеціальністю 133 – Галузеве машинобудування (науковий керівник д.т.н., професор Тарельник В.Б.).

Сіренко Ю.В. – кандидатська дисертація на тему „Дослідження та обґрунтування ефективних прийомів використання польових агрегатів” за спеціальністю 133 – Галузеве машинобудування (науковий керівник к.т.н., доцент  Довжик М.Я.).

Запрошуються всі бажаючі!