У Сумах до 366 річниці Дня народження міста вперше провели студентський фестиваль – «Суми єднає молодь».
Понад 150 студентської молоді Сумського національного аграрного університету та представників інших закладів вищої освіти (Сумської філії ХНУВС, СумДПУ ім. А.С. Макаренка, СумДУ) пройшли парадом від вул. Петропавлівська до МЦ «Романтика», де і відбувся студентський фестиваль. Розпочали його виконанням молодіжного гімну, а потім провели церемонію відзначення кращих представників молоді міста.
Участь у данному заході прийняв і інженерно-технологічний факультет Сумського НАУ на чолі з заступником декана по виховній роботі, доцентом Мікуліній М. та студентським деканом.