Для студентів та викладачів ОП «Транспортні технології» прочитав гостьову лекцію начальник транспорту та логістики АТ Обленерго Дудка Андрій Васильович
Сьогодні на Інженерно-технологічному факультеті для студентів та викладачів ОП «Транспортні технології» прочитав гостьову лекцію начальник транспорту та логістики АТ Обленерго Дудка Андрій Васильович. Тема лекції «Навігаційні системи та електронні карти» була в повній мірі розкрита. Достатньо важливим фактором позитивної атмосфери співпраці було те, що запрошений гість і сам не так давно був студентом інженерно-технологічного факультету.
Сподіваємося, що такі зустрічі стейкхолдерів, викладачів та студентів будуть дедалі частішими та сприятимуть позитивній динаміці кваліфікаційного зростання інженерів з Транспортних технологій!