ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ – ОСІНЬ 2019

Погожої днини 19 жовтня 2019 року успішно пройшов день відкритих дверей в СНАУ. Святкового настрою надавав і ярмарок «Золота осінь 2019», що розгорнувся на території університету.

Учні – випускники із різних куточків Сумської області прибули щоб познайомитися із знаним аграрним вишем. Їх радо вітали відповідальні за профорієнтаційну роботу та студенти-волонтери.

Достойно був представлений і наш інженерно-технологічний факультет. Із вогником викладачі факультету провели бесіди та квести для дітей.

В залі молодіжного центру за наказом міністра оборони України наші студенти, котрі пройшли військове навчання, отримали перше офіцерське звання та погони молодших лейтенантів. В залі лунали привітання і поздоровлення новому поповненню офіцерського корпусу Збройних сил України.

І на завершення представники ректорату ознайомили випускників шкіл  із особливостями проведення набору 2020 року на факультетах СНАУ.