День відкритих дверей на інженерно-технологічному факультеті!!!

Зустріч з випускниками відбулась 29 травня 2021 року на території інженерно-технологічного факультету. Перед майбутніми абітурієнти та їх батьками з вступним словом виступив декан факультету Довжик М.Я. Заступник декана по науковій роботі, доцент Соларьов О.О., зав. кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій Зубко В.М., зав. кафедри охорони праці та фізики Хурсенко С.М., зав. кафедри  енергетики та електротехнічних систем Чепіжний А.В. представили лабораторії, що входять до матеріально-технічної бази ІТФ та є унікальними в Україні. В даних лабораторіях можливе втілення практичних ідей у період навчання майбутніх вступників. Викладачами факультету, зокрема заступником декана з профорієнтаційної роботи, ст. викладачем Семернею О.В., було розказано багато цікавого і нового  можливості вступу та про професії , що можна здобути на нашому факультеті. Абітурієнти проявляли живий інтерес, задавали питання та мріють вступити саме на інженерно-технологічний факультет Сумського НАУ.