ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

6 КВІТНЯ 2024 РОКУ – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

6 квітня 2024 року в Сумському національному аграрному університеті відбувся день відкритих дверей. Випускників шкіл та коледжів ознайомили з особливостями ВСТУПУ 2024, розповіли про переваги, пільги та можливості навчання у найбільшому аграрному університеті північного сходу.

Колектив інженерно-технологічного факультету активно долучився до цього заходу. Зустріч з майбутніми абітурієнтами пройшла в дружній атмосфері. Була проведена загальна екскурсія  по територія Сумського НАУ та в корпусі інженерно-технологічного факультету. Разом з деканом, його заступниками і майбутніми викладачами відвідали факультет і на короткий час поринули в навчальний процес, уявивши що ти стаєш ще на одну сходинку вище. Познайомилися з представниками студентського активу, котрі поділилися власним досвідом щодо вступу, вибору спеціальності й адаптації до навчання в університеті. Майбутні абітурієнти та їх батьки ознайомилися з матеріально-технічною базою факультету, отримали вичерпну інформацію щодо подальшого навчання на спеціальностях «Агроінженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та майбутнього працевлаштування. Відбувалась активна комунікація між усіма учасниками, приємне спілкування абітурієнти отримали від представників інженерно-технологічного факультету та відповіді на усі питання, які їх цікавили. Поговорили про особливості навчання і проходження практики на факультеті, перспективи майбутньої професії, можливості дуальної освіти, проживання в гуртожитку.

Визначення майбутньої професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Наразі основною складністю, яка стоїть перед абітурієнтами при виборі майбутньої спеціальності – спробувати спрогнозувати, яким буде наше життя в нових умовах, адже у нашому мінливому світі відбуваються такі потрясіння, як пандемії, війни, екстремальні погодні явища тощо. При цьому обрання майбутньої професії за спеціальністю, навчання,  – це вклад у майбутнє, довгострокова перспектива. А це означає що наше завдання як закладу вищої освіти – допомогти кожному, хто такий вибір здійснив, стати справжнім професіоналом своєї справи.

Отже, при виборі майбутньої професії, стоячи, так би мовити, на «перехресті доріг» – бажаємо усім обрати правильний шлях у завтрашній день.