Делегація громадського об»єднання китайської діаспори в ІТФ

Багаторічні зв’язки поєднують Сумський національний аграрний університет і вищі навчальні заклади Китайської Народної Республіки. І тому став закономірним візит делегації громадського об»єднання китайської діаспори, які проживають в Україні до вишів Сумщини, зокрема до нашого НАУ.

Бізнесові кола КНР розширюють сферу своїх інтересів по всьому світу і ось дійщла черга України із її виробничими здобутками і особливо аграрним сектором.

Очолював делегацію голова організації Лі Сюєган, а також до її складу ввійшли почесний голова  Лі Сян та заступники голови  Лі Юнхун,  Хе Мья, Ван Чжицзє.

В корпусі інженерно-технологічного факультету членів делегації китайської діаспори зустрічали  і знайомили із напрацюваннями проректор СНАУ з навчальної роботи Жмайлов В.М. та  декан ІТФ Довжик М.Я.

Високу делегацію зацікавили здобутки нашого колективу в просуванні передових технологій в галузі точного землеробства, механізації випробництва свинини та переобки молочної продукції. Значний інтерес проявили іноземні фахівці до інноваційних технологій застосування та виробництва екологічного посуду та упаковки для харчових продуктів та напоїв.

Представлений широкий спектр  наукових напрацювань Сумський НАУ готовий запропонувати представникам «Китайської діаспори в Україні» з можливістю подальшої співпраці у згаданих галузях.