Оксана КОЛЕСНИЧЕНКО, методичне забезпечення спеціальностей

Колесниченко Оксана Іванівна

Методичне забезпечення спеціальностей

Народилась 23 жовтня 1983 року в м. Зіньків,  Полтавської області.

2001-2006р. – навчання в Сумському національному аграрному університеті за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», отримала освітній ступень «Магістр».

2017-2018р.. – навчання в Сумському національному аграрному університеті за спеціальністю «Агроінженерія», отримала освітній ступень «Магістр».

З 2004 року по теперішній час – працює в Сумському національному аграрному університеті на посаді майстер виробничого навчання кафедри «Тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій»

З 2016 року відповідальна за технічне супроводження студентів інженерно-технологічного факультету заочної форми навчання спеціальностей 208 «Агроінженерія» та 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Електронна адреса: sunsumy@ukr.net

тел. 0661852366