Царство небесне!!! Вічна пам’ять декану ІТФ, к.т.н., професору Довжику Михайлу Яковичу!

З 2005 року Довжик Михайло Якович очолював інженерно-технологічний факультет. За цей період під керівництвом і кропіткою, щоденною працею Михайла Яковича факультет пережив велику кількість трансформацій, що дали можливість сьогодні з гідністю говорити, про те, що інженерно-технологічний факультет у складі Сумського НАУ це лідер аграрної освіти у сфері механізації, електроенергетики, таранспортних технологій та галузевого машинобудування.

Михайло Якович це людина, яка залишила по собі величезний спадок у вигляді вагомого наукового доробку і вкладу у розвиток вітчизняної аграрної науки. Це професор, що дав рідному ВУЗу велику кількість талановитих кандидатів наук, що і надалі продовжуватимуть його справу та примножать успіхи. Вміло налогоджував звязки з бізнесом. Горів своєю улюбленою справою.

Ваш відхід у Царство небесне це велика втрата для інженерно-технологічного факультету та Сумського національного аграрного університету вцілому. Вічна память Вам та великий уклін від усього колективу факультету та університету.