БОНДАРЕВ СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ
Доцент кафедри технічного сервісу
Кандидат технічних наук, доцент
E-mail: mr-bond@i.ua
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-9074-979X
Scholar Google: https://scholar.google.com/citations?view_op=list_works&hl=en&user=Q6agQowAAAAJ
Народився в 1962 році. в м. Суми. В 1980 р. вступив до Сумської філії ХПІ на машинобудівний факультет, спеціальність "Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти". Під час навчання, в інституті працював за сумісництвом по госпдоговірній тематиці верстатником. В 1985 р. закінчив названий інститут з присвоєнням кваліфікації «Інженер-механік».
За направленням інституту працював в м. Волгодонськ, (Ростовської обл., Росія) на заводі «Атоммаш». Працював в цеху по виготовленню парогенераторів атомних реакторів майстром бригад слюсарів-складальників та бригади по ремонту зварювального обладнання, а також начальником зміни.
З 1988 р. працював в Сумській філії ХПІ по госп. договірній тематиці старшим інженером, а з 1989 р. - молодшим науковим співробітником. В 1992 р. був зарахований до аспірантури при СумДУ, спеціальність 05.02.08. – технологія машинобудування, тема дисертаційної роботи "Розробка методів для підвищення безвідмовності складання шліцьових з'єднань". До 1998 р. працював в СумДУ. З 2000 р. - асистент кафедри "Експлуатація і ремонт машин" Сумського НАУ. З 2005 р. - старший викладач кафедри технічного сервісу.
В 2005 році захистив кандидатську дисертацію за темою «Підвищення надійності складання шліцьових з’єднань шляхом вибору раціональної системи позиціювання елементів», спеціальність 05.02.08. Технологія машинобудування, у Національному технічному університеті, Харківського політехнічного інституту м. Харків. Присуджено науковий ступінь «Кандидат технічних наук»
З 2006 року доцент кафедри технічного сервісу ІТФ У 2011 році присуджено вчене звання «Доцент». Винахідник, маю понад 20 авторських свідоцтв та патентів.
Основні навчальні дисципліни: «Технічний сервіс в АПК», «Технологія технічного обслуговування машин», «Організація робіт підприємств технічного обслуговування», «Проектування технічних процесів технічного сервісу», «Взаємозамінність стандартизація та технічні вимірювання», «Основи стандартизації», «Кваліметрія та оптимізація показників якості», «Міжнародна стандартизація та сертифікація систем управління», «Стандартизація та технічне регулювання», «Технічне регулювання у транспортній галузі», «Технічний сервіс транспортних засобів».
Напрям наукових досліджень: Розробка інтегрованих повнопривідних трансмісій автотракторної техніки. Розробка ресурсозберігаючих технологій на транспорті.
Підвищення кваліфікації (стажування):
Докторант очної докторантури Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ.
Тема: «Основи проектування повнопривідних трансмісій автотракторної техніки», 14.09.2018, Україна