9 жовтня “День відкритих дверей” на інженерно-технологічному факультеті

9 жовтня в рамках фестивалю “Золота осінь” на інженерно-технологічному факультеті був проведений “День відкритих дверей”. Учні училищ та школярі міста Сум і Сумського району мали можливість познайомитися з провідними спеціалістами та викладачами факультету, а також відвідати унікальні для Вишів України лабораторії: точного землеробства; клас віртуальної реальності, тощо. Майбутнім абітурієитам не тільки показали, але і дали можливість спробувати унікальну VIAR технологію, практично ознайомили з азами компютерного проектування технологічних об’єктів. Молодь у захваті з палаючими очима і бажанням якнайшвидше стати до лав студентів ІТФ. Тепер залишається тільки побажати школярам та студентам училищ отримати високі прохідні бали по ЗНО.