5 лютого 2023 року на 69 році життя відійшов у вічність ПЛАВИНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ – старший викладач кафедри агроінжинірингу інженерно-технологічного факультету Сумського національного аграрного університету.
Його земний шлях – зразок толерантності, виняткової порядності, людської гідності, доброзичливості, професійності, інтелігентності. Колеги, студенти і випускники з повагою і щиросердям відносилися до нього.
Він був людиною великої душі, безсумнівної честі, сумління, надто працьовитим і відповідальним. До його порад дослухалися всі. Він ніколи не підвищував голосу, вміло робив настанови, не принижуючи гідність інших. Колеги назавжди запам’ятають Володимира Івановича як фахівця, який володів глибокими і всебічними знаннями, надавав допомогу та охоче ділився своїм безцінним педагогічним досвідом.
Важко повірити в те, що більше немає поряд із нами цієї Людини, Колеги, Вчителя, Друга… Що ніколи більше не почуємо його підбадьорливого слова, мудрої поради… Ми не можемо змінити обставини, відмінити вічні закони буття. Але світла пам’ять про Володимира Івановича назавжди залишиться з нами – усіма, кого він навчав, з ким працював, кому пощастило жити і спілкуватися з ним.