27 березня “День відкритих дверей”

Запрошуємо саме тебе на День відкритих дверей інженерно-технологічного факультету!!!

Зустріч відбудеться у програмі Zoom. Багато цікавого і нового про професії та можливості, що можна здобути на нашому факультеті. Ти, мабуть, багато чув про віртуальну реальність, але використовував її можливості лише для розваг? На інженерно-технологічному факультеті є ціла лабораторія віртуальної реальності. Підключайся до конференції 27 березня 2021 року і ти дізнаєшся, яким чином захоплення може стати прибутковою професією. Все це і ще безліч іншого та неймовірного чекає тебе на Дні відкритих дверей інженерно-технологічного факультету. Підключайся і дізнавайся о 17-00. Пароль 2021, ідентифікатор 82171408991.