23 березня 2023 року в режимі он-лайн відбулися батьківські збори у Охтирському фаховому коледжі Сумського НАУ, де були присутні не тільки майбутні абітурієнти,  а й батьки.

Декан факультету Зубко В.М. надав змістовну інформацію про матеріальну базу, спеціальності факультету та можливості отримання робітничих спеціальностей паралельно з навчанням в університетському кампусі. Також обговорені можливості, які відкриваються перед нашими студентами, перспективи працевлаштування, проходження виробничих практик та багато іншого.

Також була надана змістовна консультація щодо вступної кампанії 2023 року.

Визначення майбутньої професії  – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці.