22 березня 2023 року на інженерно-технологічному факультеті відбулося чергове засідання Вченої ради.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про стан підготовки акредитаційних справ спеціальностей: 133 – Галузеве машинобудування, третій (освітньо-науковий) рівень, ступінь вищої освіти «доктор філософії»; 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, перший (бакалаврський) рівень, ступінь вищої освіти «бакалавр»; 208 – Агроінженерія, початковий (короткий цикл) рівень, ступінь вищої освіти «молодший бакалавр».
  2. Про хід профорієнтаційної роботи на факультеті та особливості прийому абітурієнтів до університету в 2023 році.
  3. Про підготовку факультету до проходження студентами виробничих практик.
  4. Про ухвалення освітніх програм на 2023-2024 н.р.