21.12.22 р. на кафедрі енергетики та електротехнічних систем інженерно-технологічного факультету Сумського НАУ розпочався захист магістерських робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» денної та заочної форм навчання.

На захист магістрів попри складну ситуацію в країні, приїхав з міста Харкова Голова комісії – завідувач кафедри електромеханіки, робототехніки, біомедичної інженерії та електротехніки ДБТУ, доцент Хандола Ю.М.
Студентам бажаємо бути професіоналами у своїй справі. За вами майбутнє енергетичної галузі України! Успіхів Вам!