20 квітня 2023 р. представники інженерно-технологічного факультету відвідали Охтирський фаховий коледж Сумського НАУ.

Метою зустрічі було ознайомлення слухачів з розвитком агропромислового сектору. Декан та провідні викладачі факультету представили сучасний стан та перспективні тенденції розвитку аграрного сектору, які включають контроль умов роботи агрегатів, дослідження умов росту рослин, налаштування машин у системі ефективного землеробства, вивчення програмного забезпечення для точного землеробства, елементи діагностики ефективності росту і розвитку рослин та багато іншого.

Сумський НАУ – сучасний університет, який працює з аграрним бізнесом і готує фахівців за сучасними методиками і для реального аграрного сектору.