17 листопада 2022 року о 14-30 відбулася конкурсна лекція PhD, викладача кафедри енергетики та електротехнічних систем Сіренко Ю.В.

Відкрита конкурсна лекція!

17 листопада 2022 року о 14-30 відбулася конкурсна лекція PhD, викладача кафедри енергетики та електротехнічних систем Сіренко Ю.В з дисципліни «Теплотехніка» на тему «Водяна пара та вологе повітря». До кожного питання лекції надавалися необхідні рисунки з детальним поясненням: де використовується в якості робочого тіла водяна пара і вологе повітря, їх характеристики, параметри; в яких установках використовується робоче тіло, яке значення мають ці установки для майбутнього фахівця. Увага студентів була спрямована на необхідність засвоєння матеріалу, так як він має велику практичну цінність для формування майбутнього фахівця зі спеціальності 208 “Агроінженерія”. Лекція проведена з використанням мультимедійний засобів. Між викладачем і студентами йшла безперервна робота і зворотній зв’язок. Лекція отримала високу оцінку колег!