Вшановуємо пам’ять Головченко Галини Степанівни

3 березня 2024 року відійшла у вічність ГОЛОВЧЕНКО ГАЛИНА СТЕПАНІВНА – старший викладач кафедри вищої математики інженерно-технологічного факультету Сумського національного аграрного університету.
ЇЇ земний шлях – зразок толерантності, людської гідності, виняткової порядності доброзичливості, професійності, інтелігентності. Колеги і здобувачі з повагою відносилися до неї. Вона була людиною великої душі, безсумнівної честі, сумління, надто працьовита і відповідальна. Колеги назавжди запам’ятають Галину Степанівну як фахівця, яка володіла глибокими і всебічними знаннями, надавала допомогу та охоче ділилася своїм безцінним педагогічним досвідом.
Важко повірити в те, що більше немає поряд із нами цієї Людини. Ми не можемо змінити обставини, відмінити вічні закони буття. Але світла пам’ять про Галину Степанівну назавжди залишиться з нами – усіма, кого вона навчала, з ким працювала, кому пощастило жити і спілкуватися з нею.