Вітаємо ЗДОБУВАЧІВ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ  з успішним захистом кваліфікаційних бакалаврських проектів!!!!

Від імені декана факультету Зубка Владислава Миколайовича, завідувача кафедри  енергетики та електротехнічних систем Чепіжного Андрія Володимировича та викладачів інженерно-технологічного факультету щиро вітаємо здобувачів 4-го курсу денної та заочної форми навчання СВО «БАКАЛАВР» за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка з успішним захистом бакалаврських кваліфікаційних проектів!!!!!

З урахуванням ситуації, що пов’язана з частими повітряними тривогами у нашому регіоні, день захисту кваліфікаційних бакалаврських проектів був проведений  у приміщенні (захисному  укритті), що забезпечило безпеку нашим здобувачам, комісії та викладачам.

Цей важливий етап у вашому житті є свідченням вашої наполегливої праці, відданості обраній професії та високого рівня знань і навичок, які ви здобули під час навчання. Ваші зусилля, старання та рішучість привели вас до цього визначного досягнення, і ми надзвичайно пишаємося вашими успіхами.

Захист бакалаврського кваліфікаційного проекту є значним кроком у вашій початковій кар’єрі, який відкриває перед вами нові можливості для професійного зростання. Ви вже довели свою здатність вирішувати складні завдання та застосовувати отримані знання на практиці. Це лише початок вашого шляху, і попереду вас чекає багато нових викликів та досягнень.

Нехай ваша подальша професійна діяльність буде сповнена успіхами, та звершеннями. Міцного здоров’я, творчого натхнення та наполегливості у всіх ваших починаннях.

Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому та впевнено рухатися тільки вперед!

Запрошуємо вас продовжити навчання на нашому факультеті для здобуття магістерського ступеня!

Пам’ятайте, що ви завжди можете розраховувати на підтримку нашого факультету. Ми віримо у ваші сили та здібності і впевнені, що ви досягнете великих висот у професійному житті.