ВІТАЄМО З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ!

Наказом Міністерства освіти і науки України № 920 від 26.06.2024 затверджено рішення вчених рад закладів вищої освіти про присвоєння вченого звання доцента кафедри технічного сервісу Думанчуку Михайлу Юрійовичу та доцента кафедри енергетики та електротехнічних систем Кравченку Володимиру Олексійовичу.

Декан факультету Зубко Владислав Миколайович та колектив інженерно-технологічного факультету щиро вітає колег з важливою подією в їх науковому житті з присвоєнням Вам вченого звання доцента та бажає подальших наукових звершень задля розвитку рідного університету та всієї країни.

Це вагоме досягнення є не лише підтвердженням Вашої високої кваліфікації та професіоналізму, але й свідченням Вашого невтомного прагнення до наукового розвитку та вдосконалення. Ваша відданість науці, прагнення до нових знань та готовність ділитися ними зі здобувачами та колегами викликають глибоку повагу.

Ваш внесок у розвиток нашого факультету та університету в цілому неоціненний. Ваші наукові дослідження, педагогічна діяльність та активна участь у громадському житті є прикладом для всіх нас. Ви своєю працею надихаєте молодих науковців, допомагаючи їм знаходити свої шляхи в науці та освіті.

У цей урочистий момент хочемо побажати Вам нових наукових досягнень, творчого натхнення та невичерпної енергії. Нехай Ваша наукова діяльність приносить задоволення та радість, а кожен новий проект стає успішним та приносить вагомі результати. Ваша праця має велике значення не тільки для факультету, але і для всієї наукової спільноти.

Ми пишаємося тим, що маємо таких висококваліфікованих та відданих справі колег. Ваша робота є важливим внеском у підвищення престижу нашого факультету та університету.

Бажаємо Вам на цьому не зупинятися і впевнено рухатися до нових вершин!