15.02.2024 р. інженерно-технічного факультету відвідав виставку “Зернові технології 2024” в місті Київ, де мали змогу здобути нові знання та навички, а також завести корисні знайомства.
Виставка – місце для ознайомлення з сучасними технологіями, досягненнями, знайомство з майбутнім, а головне, місце для живого спілкування, обміном думками.
Важливим є показати здобувачам можливості для реалізації їх знань і вмінь, а головне – важливість отримання фахових компетенції і їх закріплення під час проходження практики. А для декого і пошук місця практики…
Також продуктивним є міждисциплінарні комунікації. Відвідування виставки представниками декількох суміжних спеціальностей, спільні дискусії і питання, відкриває знайомі речі з зовсім інших сторін. Дякую колегам Viktor Onychko та Natalya Bolhova за продуктивний день!
Дякуємо нашим партнерам за емоції і мотивацію!!!