Відбувся II етап учнівської олімпіади серед учнів закладів професійної освіти

В перший день весни відбувся II (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та міжшкільних ресурсних центрів зі спеціальних дисциплін за такими напрямами підготовки: будівельний та деревообробний профілі, харчові технології і торгівля, сфера послуг, з професій оброблення металу, електротехнічне та хімічне виробництво, сільське господарство, транспорт.
Участь в роботі журі олімпіади прийняли співробітники інженерно-технологічного факультету:
за напрямом «Оброблення металу» з професії «Електрогазозварник», «Електрозварник ручного зварювання» доценти кафедри технічного сервісу Думанчук М. Ю. та Бондарєв С. Г.
за напрямом «Транспорт» з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» – майстри виробничого навчання навчально-практичного центру ІТФ Матузний О. В. та Сердюк В. В.
З вітальним словом до учнів звернувся декан інженерно-технологічного факультету д.т.н., проф. Зубко В.М.