В рамках обговорення освітньо-професійних програм зі спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” на кафедрі енергетики та електротехнічних систем інженерно-технологічного факультету розпочато серію зустрічей зі стейкхолдерами.
Ці зустрічі направлені на вдосконалення освітньо-професійних програм ступенів вищої освіти “Бакалавр” та “Магістр” спеціальності, яка несе світло в оселі українців. Головне, що результатом такої співпраці є розвиток актуальних для бізнесу фахових компетенцій з чітким баченням необхідних результатів начання для майбутніх енергетикиів.

Хочеться подякувати Бурлаці Юрію Олександровичу, директору з персоналу АТ “Сумиобленерго” за професійний погляд на спеціальность 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”. Максимально врахуємо Ваші поради в формуванні наших випускників, як майбутніх провідних спеціалістів галузі енергетики!