Китай 友谊 Україна

Китай 谊 Україна

Триває літній навчальний семестр в групі китайських студентів.

Проходять їхнє ознайомлення та стажування у всіх навчальних підрозділах Сумського національного аграного університету. За розкладом дійшла черга і до студій на інженерно-технологічному факультеті із сучасних напрямків в технології рослинництва.

Декілька слів про наших гостей, адже в перспективі – повноцінне їх навчання в наших аудиторіях і лабораторіях.

До нас приїхав дружний колектив із 14 студентів коледжу агрофізичного університету, в основному дівчат. Очолюють його twoteachers: 1. XuYong; 2. WangHe.

Молоді люди радо відкликаються , разом все виконують – як все це нагадує нам, старшому поколінню, радянські часи. Поводять себе безпосередньо, без особливих гальм, але дисципліновані.

Добросовісно, ретельно конспектують новий матеріал і, мабуть, тільки мовний бар»єр стримує зустрічні запитання.

Змістовну лекцію про технологічні особливості та переваги систем точного землеробства прочитав завідувая кафедри тркторів та сільськогосподарських машин доцент Зубко В.М.

Практичні заняття китайські студенти мали змогу виконати завдяки сприянню спеціалістів Сумської філії фірми Юпітер-9. Теоретичні знання були закріплені ними під час налаштування і руху трактора Джон Дір 6335, в автоматичномі режимі, під керуванням ГПС, без участі водія, по заданій траєкторії із великою ступінню точності.

Чим ширше наші звязки, тим більше ми пізнаємо світ.