Співпраця, яка базується на розумінні та повазі!

МХП-Урожайна країна – надійний партнер Сумський національний аграрний університет /Sumy Agrarian University /СНАУ

Підготовка кваліфікованих працівників дуже важлива. Тому співпраця підприємства з освітніми закладами – один з пріоритетів.

«МХП-Урожайна країна» тісно взаємодіє в цьому напрямку з Сумським національним аграрним університетом /Sumy Agrarian University /СНАУ. Спільно працюємо над розвитком якісної освіти фахівців зі спеціальностей: 208 Агроінженерія, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та  133 Галузеве машинобудування.   Партнерство дає можливість готувати молоді кадри, які мають змогу проходити стажування та виробничу практику на підприємстві, а надалі працевлаштуватися та реалізувати себе в агросфері.

Нещодавно представники «Урожайної країни» та освітнього закладу провели зустріч в стінах інженерно-технологічного факультету обговоривши питання удосконалення освітніх програм, розвитку матеріальної бази, реалізацію дуальної форми навчання, практичної підготовки та працевлаштування випускників. Тісна співпраця з нашими партнерами дає можливість готувати висококваліфікованих Агроінженерів, Енергетиків та фахівців з Галузевого машинобудування.

Дякуємо представникам «Урожайної країни» за розуміння і ефективну співпрацю!!!