Сьогодні студенти спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” інженерно-технологічного факультету Сумського НАУ є достатньо вмотивованими та вибагливими в навчанні.
Задають темп не лише собі, а і викладацькому складу кафедри енергетики та електротехнічних систем.
Так, студент 1 курсу спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” групи ЕТЕС 2201 Коплик Богдан, відтворив котушку Тесли, що здатна демонструвати цікаві ефекти в енергетиці. Богдан не зупиняється і вже почав працювати над більш потужним пристроєм з більшим радіусом дії.
Приємно усвідомлювати, що такі студенти вчаться саме на нашій кафедрі! Та ще приємніше працювати з такими студентами над розвитком спеціальності.